Esben Poelstra geselecteerd voor European Cups -18 jaar

<< Terug 20 december 2019
Esben Poelstra geselecteerd voor European Cups -18 jaar

Esben Poelstra geselecteerd voor European Cups

Selectie internationaal traject -18 jaar


Zeventig judoka's zijn naar aanleiding van de eerste meetmomenten in het traject -18 geselecteerd om het internationale traject in 2020 te volgen. Van onze club behoort Esben Poelstra tot de geselecteerden. De lijst is onder andere op basis van de resultaten bij het Internationaal Residentie Toernooi (Den Haag) en het Open Twents Judo Kampioenschap (Enschede) samengesteld. Klik hier voor de complete lijst.
De geselecteerde judoka’s mogen vanaf januari deelnemen aan verschillende European Cadet Cups (ECC). Na het derde meetmoment, de NK -18 op 29 februari 2020 in Den Haag, wordt door de kernstaf talentontwikkeling een selectie voor meetmomenten 4 en 5 gemaakt. Daarnaast zal een tweede selectie worden gemaakt voor deelname aan keuze ECC’s na meetmoment 5 tot aan het titeltoernooi. Klik hier voor informatie over het kwalificatie traject.