Examens bij Sportschool Poelstra

<< Terug 22 december 2018
Examens bij Sportschool Poelstra

De laatste weken voor de kerstvakantie stond in het teken van de judo-examens.

Hieronder de uitslagen: 

Examens Menaldum

In Menaldum werd woensdag 12 december weer de half jaarlijkse judo examens gehouden. De uitslagen waren als volgt:
Geslaagd voor de witte band met gele slip:
Roan Larooi, Bryan Boerrigter en Deniz Fedail
Geslaagd voor witte band met oranje slip:
Tycho Weenink, Mark de Haan en Gerben Atsma
Geslaagd voor de witte band met groene slip:
Nynke Douma en Douwe Hoekstra
Geslaagd voor de witte band met blauwe slip:
Mathijs Giesing, Sven Jousma en Bram Adema
Geslaagd voor de witte band met bruine slip:
Sijtse Hibma
Geslaagd voor de gele band met groene slip:
Jayden Filemon, Jacco Veenstra, Jan Meersma en Senna van Renswoude
Gejaagd voor de gele band met bruine slip:
Jelle Hoekstra en Jochum Schotanus
Geslaagd voor de oranje band:
Patriek Andringa, Jaro Hooghiemstra en Jorrit Dijkstra
Geslaagd voor de oranje band met bruine slip:
Ferron Poelstra


Judo examens in Sint Annaparochie maandag 17 december

In Sint Annaparochie werd vandaag het judo jaar afgesloten met de half jaarlijkse judo examens.

De uitslagen zijn als volgt:
Geslaagd voor witte band met gele slip:
Kristan Grit, Tesse Sinnema, Nour Nattat en Sofya Abdelrahman
Geslaagd voor witte band met oranje slip:
Tristan Terpstra, Nick Terpstra, Julian Hartgers en Chalet Nattat
Geslaagd voor witte band met blauwe slip:
Ariane Wijbenga, Ayden Konijnenberg, Nora Bouland en Janita de Haan
Geslaagd voor witte band met bruine slip:
Lynn Konijnenberg
Geslaagd voor de gele band:
Haye Oets Anema en Veerle Arends
Geslaagd voor gele band met groene slip:
Brent van Houten, Ywan Konijnenberg, Samantha Postma en Wesley van Noord
Geslaagd voor gele band met bruine slip:
Melle Kuperus
Geslaagd voor oranje band met groene slip:
Merit Wijbenga en Melvin Hoekstra
Geslaagd voor oranje band met bruine slip:
Mark Verstraten
Geslaagd voor de groene band:
Thomas Boonstra

 

Judo examens in Stiens

Vrijdag 21 december werd als afsluiting van het judo jaar weer judo examens gehouden in 2 van de 4 groepen. De eerste 2 groepen worden 2x per jaar examens gehouden en in de laatste 2 groepen 1x per jaar.

De uitslagen waren als volgt:
Geslaagd voor de witte band met de gele slip:
Dylan Weijer en Nina Celeste van Dijk
Geslaagd voor de witte band met oranje slip:
Tiemen Bonnema en Aaron Zwiers
Geslaagd voor de witte band met groene slip:
Keano van Essen, Colin van Essen, Tamara Bonnema en Joyce Weijer
Geslaagd voor de witte band met blauwe slip:
Laura van Bakel en Emmalie van Bakel
Geslaagd voor de gele band:
Sjoerd de Vries, Sietse Hiemstra, Syro Miedema, Nadine Steegstra, Jens Burmania en Joel van der Velden
Geslaagd voor de gele band met oranje slip:
Aldo Van der Heide
Geslaagd voor de gele band met blauwe slip:
Dinand Steegstra en Isa Fennema
Geslaagd voor de gele band met bruine slip:
Micha Fennema, Domenica Wissman, Mats Bouma, Luc Theuns, Gelmar Broer en Njiske Regeling
Geslaagd voor de oranje band met bruine slip:
Itger Dijkstra
Geslaagd voor de groene band:
Otto Overeem
Geslaagd voor de groene band met blauwe slip:
Emma Overeem

Judo examens in Bolsward op vrijdag 21 december

In Bolsward werd vrijdag door meester Stefan Greuter ook het judo jaar afgesloten met de judo examens. De uitslagen waren als volgt:

Geslaagd voor witte band met gele slip:
Mare Prinsen, Niek Zwaal, Jeen Zeinstra en Chris Luca Dijkhuizen
Geslaagd voor de witte band met oranje slip:
Finn Zwaal, Jelte Terpstra, Sandy de Wit en Hugo Brouwer.
Geslaagd voor de witte band met groene slip:
Elize Zijlstra, Hylke Wiersma, Jens Mensink, Jurre Dijkstra en Rowan Altena
Geslaagd voor de witte band met blauwe slip:
Laas Bonnema en Sjoerd Miedema
Geslaagd voor de witte band met bruine slip:
Jesse Biesbroek, Jitse Hakvoort, Mathijs bij de Weg en Rowan Godschalk
Geslaagd voor de gele band:
Rijk Tolsma, Ruben Rick Sieperda en Milan van Etten
Geslaagd voor de gele band met oranje slip:
Reitze Sijbesma
Geslaagd voor de gele band met blauwe slip:
Teye Stor
Geslaagd voor de oranje band:
Jeljer Abma
Geslaagd voor oranje band met groene slip:
Thom Mulder
Geslaagd voor oranje band met blauwe slip:
Naomi Veldman
Geslaagd voor de blauwe band:
Jarno de Jong