Examens bij Sportschool Poelstra

<< Terug 22 december 2017
Examens bij Sportschool Poelstra

Hieronder de uitslagen van de examens: 

Uitslagen Menaam (13 december 2017):
Geslaagd voor witte band met blauwe slip:
Jayden Filemon, Meinte Douma, Jan Meersma, Jacco Veenstra, Jilan Kuipers, Marije van der Wal en Hiske van der Wal.
Geslaagd voor witte band met bruine slip:
Jildou Langhout, Hidde Dikland en Senna van Renswoude.
Geslaagd voor de gele band:
Jochum Schotanus en Jelle Hoekstra.
Geslaagd voor de gele band met groene slip:
Jorrit Dijkstra, Jaro Hooghiemstra en Patriek Andringa
Geslaagd voor de oranje band:
Jesse Kuipers, Fenna Baarda en Douwe Palsma
Geslaagd voor oranje band met groene slip:
Jacob Terpstra

Uitslagen Stiens (15 december 2017):

Hierbij de uitslagen:
Geslaagd voor witte band met groene slip:
Sjoerd de Vries, Jens Burmania, Nadine Steegstra, Sijtze Hiemstra en Isa Fennema
Geslaagd voor witte band met blauwe slip:
Dinand Steegstra
Geslaagd voor witte band met bruine slip:
Aldo van der Heide en Milan Houkes
Geslaagd voor de gele band:
Micha Fennema, Domenica Wissman, Luc Theuns, Njiske Regeling, Gelmar Broer en Mats Bouma
Geslaagd voor de gele band met groene slip:
Silke de Vries en Joute Pieter Bouma
Geslaagd voor de gele band met blauwe sli:
Cees Verhoog
Geslaagd voor de gele band met bruine slip :
Mink Berg
Geslaagd voor de oranje band:
Ferron Poelstra en Itger Dijksma
Geslaagd voor de oranje band met groene slip:
Otto Overeem
Geslaagd voor de oranje band met blauwe slip:
Anne Berg
Geslaagd voor de oranje band met bruine slip:
Emma Overeem
Geslaagd voor groene band met blauwe slip:
Myriam van der Galiën en Isis Wiggerman
Geslaagd voor blauwe band met bruine slip:
Jort Dijckhoff
Geslaagd voor de bruine band:
Iza van Beek, Rutger Jan van Marrum, Myrthe Dijckhoff en Rienk Veenstra.


Sint Annaparochie (18 december 2017)
Geslaagd voor witte band met gele slip:
Ayden Konijnenburg en Melissa Valstar
Geslaagd voor witte band met oranje slip:
Haije Anema; Thomas Stedehouder; Veerle Arends en Syro Miedema
Geslaagd voor witte band met groene slip:
Harm Jan van der Meer; Dany Stedehouder en Iwan Konijnenburg
Geslaagd voor witte band met blauwe slip:
Brent van Houten
Geslaagd voor witte band met bruine slip:
Wesley van Noord en Samantha Postma
Geslaagd voor de gele band:
Melle Kuperus
Geslaagd voor gele band met bruine slip:
Melvin Hoekstra; Meimoena Jalloh; Merith Wijbenga en Moniek Verstraten
Geslaagd voor oranje band:
Mark Verstraten en Matthijs Post
Geslaagd voor oranje band met groene slip:
Thomas Boonstra
Geslaagd voor blauwe band met bruine slip:
Johan Beimers en Cees Beimers


Bolsward 22 december 2017:

Remco Visser Blauwe slip
Mathijs bij de weg Groene slip
Jari Veenstra Groene slip
Rijk Tolsma Blauwe slip
Rowan Godschalk oranje slip
Ruben Rick Sieperda Blauwe slip
Jens Mensink gele slip
Lars Bonnema gele slip
Reitze Bruine slip
Jesse Biesbroek oranje slip
Jesse Galema gele slip
Jitse Hakvoort oranje slip
Rowan Altema gele slip
Wesley vd wal Groene slip
Christiano Andela gele slip
Hylke Wiersma gele slip
Dane Doeksen Groene slip
Finn Doeksen Groene slip
Kylian Alberda gele slip
Sander Prins bruine slip
Jolle Ouderkerken bruine slip
Jarno de Jong Moet nog examen doen
Thom Mulder bruine slip
Naomi Veldman oranje band
Rory Veldman bruine slip
Tije Stor gele band
Jeljer Abma Moet nog examen doen
Michelly Bosma bruine slip