Mathijs Pietersma 7e op NK judo

<< Terug 7 april 2018
Mathijs Pietersma 7e op NK judo

Mathijs Pietersma 7e op NK judo -15 jaar

Gisteren werd in Leek weer het NK judo -15 jaar gehouden in de topsport hal in Leek. Van Sportschool Poelstra kwam Mathijs Pietersma hier in actie in de klasse -60 kg. In de eerste ronde won hij van Nick Wentink met een prachtige worp. Ook in de 2e ronde waas hij snel klaar: ippon binnen 20 seconden tegen Arjan Soomers. In de kwart finale moest Mathijs het opnemen tegen de sterke
Jan-Willem Bello. Helaas ging deze partij verloren. In de herkansingen woon hij vervolgens met 2x waza-ari van Bas Verwer. De volgende partij tegen Michael Fish ging helaas verloren, waardoor hij eindigde op de 7e plek. Een prima prestatie van Mathijs!

Een aantal andere judoka's van onze club waren als vrijwilliger aanwezig. Rienk Veenstra, Esben Poelstra en Kevin Swiers hebben geholpen met het care system, schrijven en scorebord bediening. Ook zij hebben een leerzame en leuke dag gehad.